Items filtered by date: травня 2023

31 травня практичний психолог Мельник Л. О., разом з майстром виробничого навчання Панталій Н. Ю., провели просвітницьку лекцію на тему:Спеціальний одяг.
Корпоративний одяг та аксесуари.
Вимоги до зовнішнього вигляду Касира (в банку).Мета:
ознайомлення здобувачів освіти із вимогами до зовнішнього вигляду на робочому місці до Касира (в банку);
виховання охайності та відповідальності в питанні зовнішнього вигляду та гігієни майбутніх кваліфікованих робітників;
інформування здобувачів освіти про одяг і загальний зовнішній образ людини як один із інструментів досягнення мети, кар'єрного зростання.
Published in Новини
Четвер, 25 травня 2023 15:54

Семінар

 25 травня 2023 на базі КПК «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» компанія ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ» провела Регіональний семінар-практикум з використання комплексних систем KNAUF.   

У заході брали учать представники Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державної адміністрації), керівниця громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», директор Навчально-методичного кабінету ПТО у м.Києві, представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельного профілю м.Києва.

Під час семінару майстри виробничого навчання, керівники навчально-практичних центрів  КНАУФ Івано-Франківського професійного будівельного ліцею, ДНЗ «Вище професійне училище № 22 м.Сарни»; викладачі професійно-теоретичної підготовки ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва»,  ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м.Калуша» презентували технологію з улаштування каркасно-обшивних перегородок  та підвісних стель і провели майстер-класи з монтажу каркасно-обшивних перегородок з обшивкою гіпсокартонними плитами, ознайомили із способами згинання гіпсокартонних плит.

З  22 по 24 травня 2023 компанія ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ» провела стажування 9 педагогічних працівників закладу освіти. Викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання КПК «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» отримали сертифікати від компанії KNAUF про підвищення кваліфікації.

 

Дякуємо керівниці освітніх проєктів ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ» Остапченко Тетяні Євгенівні за те,  що обрала наш заклад освіти для ознайомлення з передовими системами  сухого будівництва KNAUF.

Published in Новини

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері - одне із найсвітліших і найрадісніших свят, адже припадає воно на один із найпрекрасніших періодів весни, коли природа розквітає різнобарв’ям кольорів.

Метою заходу було пробудити у здобувачів освіти прекрасні і благородні почуття – святе і ніжне ставлення до матерів; виховати почуття обов’язку у дітей – віддати шану матерям, відплатити любов’ю, турботою і допомогою у майбутньому

Published in Новини
Середа, 10 травня 2023 08:30

Як мотивувати себе під час війни

10 травня практичним психологом Мельник Л.О. було проведено вебінар в 106 гр. на тему:« Як мотивувати себе під час війни». 
Мета: сприяти формуванню психологічної культури, мотивації; ознайомити з психологічними основами особистісного зростання; актуалізувати потребу позитивних змін особистості для підвищення професіоналізму та продуктивності життєдіяльності.
{simplepopup} Здесь всплывающий текст {/simplepopup}
Published in Новини
4 травня 2023 року відбувся онлайн-захід в 306 гр. на тему :
“Булінг в освітньому середовищі : механізми реагування та профілактики” з нагоди Міжнародного дня протидії булінгу. 
Захід провели соціальний педагог Іванова Н. Д. та практичний психолог Мельник Л.О. Метою якого було  навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.
Published in Новини
Вівторок, 02 травня 2023 07:14

Факультатив з енергоефективності

В рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та участю в реалізації  проєкту щодо упровадження короткострокових навчальних програм з енергоефективності та енергозбереження з 24 квітня 2023 розпочалися факультативні заняття за програмою "Теплоізоляція фасадів".

Педагогічні працівники, що успішно опанували курс «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» діляться набутими знаннями та досвідом зі здобувачами освіти.

Викладачі  Гула А.В та Демчук В.Ф проводять теоретичний блок для фахових молодших бакалаврів за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», на якому здобувачі освіти знайомляться з сучасними матеріалами, що використовуються для зовнішнього утеплення фасадів.

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Губенко С.В. та Музири Ю.О. учні опановують нові компетенції з підготовки  поверхні до теплоізоляційних робіт, та крок за кроком опановують послідовність і технологію виконання утеплення зовнішнього фасаду приміщень теплоізолюючими плитами.

Published in Новини

Search