Спортивне життя

Спортивне життя

Інформація про участь та організацію змагань Київському професійному коледжі "ЛІВОБЕРЕЖНИЙ"

 

        Протягом багатьох років у Київському професійному коледжі "ЛІВОБЕРЕЖНИЙ" організовуються та проводяться змагання Першості училища з міні-футболу, настільного тенісу, плавання, шахів та шашок, гирьового спорту, боксу, щорічне свято «Спортивна осінь ВПУ №25», присвячене Дню фізичної культури та спорту України. А також проводяться товариські змагання та профорієнтаційні турніри з видів спорту.

        Учнівська молодь училища щорічно приймає участь у Спартакіаді Дніпровського району м. Києва серед студентської та учнівської молоді по міні-футболу, баскетболу, настільного тенісу, загальна фізична підготовка, волейболу. У змаганнях серед учнів  ПТО м. Києва з  міні-футболу, баскетболу юнаки та дівчата, настільного тенісу юнаки та дівчата, волейболу юнаки та дівчата. Училище брало участь у підготовці та проведенні, а також участь у спортивному святі серед учнів ПТО м. Києва. Учні нашого училища  у складі збірній команді з міні-футболу представляли ПТО м. Києва яка брала участь у Всеукраїнських змаганнях серед учнів ПТО де були переможцями та призерами, а у 2015 році на Всеукраїнських змаганнях з шахів були нагороджені Кубком за волю до перемоги.

         У спортивному комплексі протягом останніх двох років організовується та проводяться змагання Першості м. Києва з боксу, а також змагання ПТО м. Києва з міні-футболу та баскетболу юнаки. 

                         Керівник фізвиховання                                                         Віталій Хрущ

Search