Історія навчального закладу
Освітня домівка ВПУ № 25 м. Києва, наче розгорнута книга, із давніх і новітніх сторінок якої здобувачі та педагогічні працівники черпають не тільки мудрість, але й снагу та натхнення. Як і кожна людина, кожен навчальний заклад має свою історію. Минуле Вищого професійного училища № 25 – неповторне та славне.
У жовтні 2017 року ВПУ № 25 зустріло свою сімдесяту осінь. Адже саме жовтень 1947 року вважається датою заснування Вищого професійного училища № 25 м.Києва. Саме цей рік дав старт історії училища - закладу, з якого багато людей проклало дорогу в трудове життя.
Упродовж 1949-1950 рр. навчальний заклад здійснював підготовку спеціалістів із таких професій: маляр, муляр, тесля, монтажник сталевих конструкцій, слюсар-сантехнік. Щороку колектив закладу випускав від 150 до 190 здобувачів освіти. Випускників направляли працювати на такі підприємства, як Дарницька ТЕУ, Мостозагін № 2, Електросталь, трест «Укрпродбуд».Спершу цей навчальний заклад мав назву Фабрично-заводське навчання №33, приміщення якого розташовувалося за адресою: вул.Попудренка, 1, м.Київ.

У 1950 році його було перейменовано у ФЗН №4, а вже через 3 роки - ФЗН №6.
У 1962 р. ФЗН №6 перейменовано в Міське професійно-технічне училище № 25 м. Києва. Училище готувало робітників із нових професій: штукатур, лицювальник-плиточник, слюсар-сантехнік, муляр-пічник. Директором училища на той час був Мельников Петро Іванович ( директор із 1962 до 1973).
1984 року, згідно з наказом Держкомітету СРСР по профтехосвіті № 142, МПТУ № 25 перейменоване в Середнє професійно-технічне училище № 25 м. Києва.
У 70-х роках базовим підприємством училища був трест «Південатоменергобуд» Міністерства енергетики СРСР. Це підприємство збудувало новий навчальний корпус із навчальними майстернями, спортивною й актовою залами та їдальнею. Згодом було побудовано гуртожиток для учнів на 600 місць. На цей період директором училища став Михайло Михайлович Тищенко ( директор із 1973 до 1982 рік), який, зокрема, підтримував зв’язок із училищами Чехословаччини. В училищі встановилася традиція обмінюватися досвідом з навчання та виховання здобувачів освіти. Делегації виїжджали в Чехію, а до Києва приїжджали чеські учасники навчального процесу.
Виробничу й передвипускну практики здобувачів освіти проходили на будівництві атомних електростанцій: Рівненської, Чорнобильської, Південноукраїнської.
Закладу завжди щастило на талановитих керівників. Найбільший набір учасників навчального процесу, - понад 1000 осіб, училище мало в 1982-1986 рр., під керівництвом директора Пономарьової Юлії Петрівни.
У 1986 р. ВПУ № 25 м.Києва очолив талановитий керівник Юрій Леонтійович Морзе.
З 01 вересня 2001 року СПТУ-25 реорганізоване у Вище професійне училище № 25 м. Києва, приміщення якого й зараз розташоване за адресою: вул. Старосільська, 2.
Педагогічний колектив ВПУ № 25 спрямував свою діяльність на підготовку кваліфікаційних робітників відповідно до пріоритетних напрямків розвитку економіки та ринку праці. Цьому сприяли оновлення та модернізація матеріальної бази, її належного технологічного оснащення та забезпечення науково - методичною літературою, комп'ютеризація навчально-виховного процесу. Створені умови для варіантності навчання та впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний та виховний процес.
Училище бере участь у спільних проектах, процесах, співтовариствах та об'єднаннях ПТНЗ із питань професійної освіти.
ВПУ № 25 займає призові місця як в Дніпровському районі, так і в м.Києві та Україні з фізичної культури та ДПЮ. Здобувачі освіти закладу на міських олімпіадах у системі профтехосвіти із загальноосвітніх предметів посідають І-ІІІ місця.
В училищі працюють гуртки та спортивні секції з футболу,волейболу, баскетболу, футзалу, боксу, плавання, шашок, шахмат, стрільби з пневматичної гвинтівки, художньої самодіяльності, хореографії, функціонують навчальна перукарня та стіл замовлень із пошиття верхнього чоловічого та жіночого одягу.

На території закладу діють виробничі майстерні для підготовки робітничих кадрів із таких професій:
- штукатур, лицювальник-плиточник, маляр;
- швачка, кравець;
- перукар (перукар-модельєр), манікюрник;
- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку);
- слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник, електрозварник ручного зварювання
- монтажник гіпсокартонних конструкцій, столяр будівельний;
- монтажник санітарно-технічних систем й устаткування, електрозварник ручного зварювання;
- столяр будівельний, паркетник;
- оператор комп’ютерного набору, секретар керівника.
Якщо говорити про навчання, то сьогодні в училищі створені максимально сприятливі умови для оволодіння професійною майстерністю з обраної професії. Абітурієнтів чекають, і, звичайно ж, просторі затишні кабінети, і виробничі майстерні із сучасним устаткуванням, і звичайно ж професійний педагогічний колектив, до складу якого входить велика кількість майстрів і викладачів вищої категорії.
За ініціативи ВПУ № 25 у 2006 та 2009 роках на базі училища для викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ м. Києва за програмою «Intel» - навчання для майбутнього» був проведений тренінг.
Сьогодні училище має 4 комп’ютерні класи, оснащені комп'ютерами й сучасною офісною технікою, єдину мережу з вільним виходом до Інтернету. ВПУ № 25 має свій власний сайт, сторінку у Facebook та Іnstagram та сторінку на сайті ПТНЗ м.Києва.

OUR ACHIEVEMENT
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing aelit, sed do eiusmod tempor incididunt.
OUR TEACHERS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing aelit, sed do eiusmod tempor incididunt.




COURSES FOR FREE, REGISTER NOW
Creative in research and teaching.
Help topics
- What’s ut perspiciatis unde omnis iste natus error?
- How ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto?
- How porro quisquam est?
- When ipsum quia dolor sit amet?
- What’s non numquam eius modi tempora incidunt?
- When ipsum quia dolor sit amet?
- How porro quisquam est?
- Where quia non numquam eius modi tempora incidunt?
- What’s ut perspiciatis unde omnis iste natus error?