Історія

Перші студенти переступили поріг нашого навчального закладу ще у 1949 році

Історія навчального закладу

        Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж «Лівобережний», як і людина, має свою історію, а головне те, що заклад освіти має свою душу. Його душа – це учнівський та педагогічний колективи, такі різноманітні, різнобарвні й надзвичайно творчі. Наш заклад освіти - це велика родина, яка об’єднує людей різного віку. Чим довша історія, тим більша кількість людей пов’язана з нею. Заклад освіти було створено в жовтні 1947 року як Школу фабрично-заводського навчання № 33, приміщення якої розташовувалося за адресою: вул. Попудренка, 1, м.Київ, з метою здійснення підготовки робітничих кадрів для будівельної організації «Мостозагін № 2». Щороку колектив закладу випускав від 150 до 190 здобувачів освіти. Випускників направляли працювати на такі підприємства, як Дарницька ТЕУ, Мостозагін № 2, Електросталь, трест «Укрпродбуд».

     У 1950 році Школу фабрично-заводського навчання № 33 перейменовано в Школу фабрично-заводського навчання № 4, а з 1953 року - у Школу фабрично-заводського навчання № 6. У 1958 році Школу фабрично-заводського навчання № 6 реорганізовано в Будівельне училище № 6. Наказом Київського Міжобласного Управління професійно-технічної освіти від 06.06.1962 будівельне училище № 6 з 01.09.1962 реорганізовано в Міське професійно-технічне училище № 25 м.Києва. Відповідно до наказу Державного комітету СРСР щодо професійно-технічної освіти від 15.08.1984 № 142, Міське професійно-технічне училище № 25 м.Києва перейменовано в Середнє професійно-технічне училище № 25 м.Києва. Наказом Головного управління освіти Київської міської держадміністрації від 19.12.1994 № 451 Середнє професійно-технічне училище № 25 м.Києва з 01.01.1995 перейменовано в Професійно-технічне училище № 25 м.Києва.

    Наказом Міністерства освіти і науки України від 21.08.2001 № 603 Професійно-технічне училище № 25 м.Києва з 01.09.2001 реорганізовано у Вище професійне училище № 25 м.Києва. Рішенням Київської міської ради від 07.10.2021 № 2733/2774 Вище професійне училище № 25 м.Києва реорганізовано шляхом перетворення в комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ». А з 09.05.2023 перейменовано в комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ».

About us

У 70-х роках базовим підприємством закладу освіти був трест «Південатоменергобуд» Міністерства енергетики СРСР. Це підприємство збудувало новий навчальний корпус із навчальними майстернями, спортивною й актовою залами та їдальнею. Згодом було побудовано гуртожиток для учнів на 600 місць. У цей період, із 1973 до 1982 року, директором став Михайло Михайлович Тищенко, який, зокрема, підтримував зв’язок із закладами профтехосвіти Чехословаччини. У закладі освіти встановилася традиція обмінюватися досвідом з навчання та виховання здобувачів освіти. Делегації виїжджали в Чехію, а до Києва приїжджали чеські учасники навчального процесу.

   Виробничу й передвипускну практику здобувачі освіти проходили на будівництві Рівненської, Чорнобильської, Південноукраїнської атомних електростанцій.

   Найбільший набір учасників освітнього процесу, понад 1000 осіб, заклад освіти мав у 1982 - 1986 рр. під керівництвом директора Пономарьової Юлії Петрівним. Києва.

   У 1986 році ВПУ № 25 м.Києва очолив Юрій Леонтійович Морзе.

    А з липня 2021 року заклад освіти очолює Деревлюк Вікторія Володимирівна.

    Педагогічний колектив КПК «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» працює над упровадженням в освітній процес новітніх освітніх технологій та інтерактивних методів навчання, рухається шляхом системних реформ, які мають вивести його на якісно новий рівень, що забезпечить ефективне виконання головної функції закладу освіти – підготовки висококваліфікованих фахівців широкого профілю, соціально адаптованих, здатних задовольнити вимоги економічних структур та упродовж усього життя самостійно здобувати й оновлювати знання і вміння, необхідні для повноцінної трудової діяльності..

    КПК «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» бере участь у спільних проєктах, процесах, співтовариствах та об'єднаннях ЗП(ПТ)О із питань професійної освіти.

About us

    На території закладу діють виробничі майстерні для підготовки робітничих кадрів із таких професій:

- «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»;

- «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»;

-«Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Касир (в банку)»;

-«Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання»;

- «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Столяр будівельний».

    У 2023 році на базі закладу освіти створено Навчально-практичний центр будівельних технологій.

    У КПК «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» працює висококваліфікований педагогічний колектив, який постійно удосконалює та урізноманітнює освітній процес, щоб створити здобувачам освіти максимально сприятливі умови для самореалізації, оволодіння професійною майстерністю з обраної професії.

    Створюючи власну історію, упроваджуючи новітній педагогічний досвід, зберігаючи та збагачуючи традиції виховання, КПК «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» надає можливість отримати професійну освіту, яка потрібна економіці незалежної української держави та відповідає інтересам громадян України.

  

About us

OUR ACHIEVEMENT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing aelit, sed do eiusmod tempor incididunt.

GRADUATION
0
MAJORS
0
CLASS ROOMS
0
STUDENTS
0

OUR TEACHERS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing aelit, sed do eiusmod tempor incididunt.

James Alonso
PrincipleJames Alonso
Azis Pradana
Vice - PrincipleAzis Pradana
Joyce Chow
AccountantJoyce Chow
Ryan Coughlin
Admin Human ResourcesRyan Coughlin
cta-logo

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

FAQS

Are Sed ut perspiciatis unde omnis natus error?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.
Are Sed ut perspiciatis unde omnis natus error?
Are Sed ut perspiciatis unde omnis natus error?
Are Sed ut perspiciatis unde omnis natus error?

Search