Вівторок, 02 травня 2023 07:14

В рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та участю в реалізації  проєкту щодо упровадження короткострокових навчальних програм з енергоефективності та енергозбереження з 24 квітня 2023 розпочалися факультативні заняття за програмою "Теплоізоляція фасадів".

Педагогічні працівники, що успішно опанували курс «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» діляться набутими знаннями та досвідом зі здобувачами освіти.

Викладачі  Гула А.В та Демчук В.Ф проводять теоретичний блок для фахових молодших бакалаврів за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», на якому здобувачі освіти знайомляться з сучасними матеріалами, що використовуються для зовнішнього утеплення фасадів.

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Губенко С.В. та Музири Ю.О. учні опановують нові компетенції з підготовки  поверхні до теплоізоляційних робіт, та крок за кроком опановують послідовність і технологію виконання утеплення зовнішнього фасаду приміщень теплоізолюючими плитами.

Search