Середа, 29 травня 2019 11:19

Протидія булінгу

      29 травня 2019 року спеціаліст Київської міської служби у справах дітей та сім‘ї Приходько Ганна Сергіївна провела лекцію для здобувачів освіти групи 105 на тему «Протидія булінгу».

      29 травня 2019 року практичним психологом Мельник Л.О. було проведено тренінг зі здобувачами освіти групи 106 на тему: " Депресивні стани в підлітковому середовищі, їх причини та профілактика" . Метою якого було визначити сутність терміна " депресія", виявити основні фактори, що впливають на формування депресивних тенденцій в підлітковому середовищі, дати рекомендації підліткам у важких депресивних ситуаціях. З підлітками було проведено вправи з метою профілактики депресивного стану.

 

      Сьогодні відбувся святковий концерт - нагородження «Творча молодь запрошує» де відбулось нагородження здобувачів освіти нашого навчального закладу за здобуті місця у номінаціях: Павлюк Анну за І місце у номінації «Самодіяльні барди», Корольову Катерину за ІІ місце у номінації «Самодіяльні поети», гурток «Декоративно -прикладного мистецтва» (керівника гуртка Апостолюк Ганну) за ІІІ місце у виставці-конкурсі «ARTWORK ЗПО-2019» за оригінальність у виготовленні брошок з бісеру та Діденко Максима в номінації «Солісти» за оригінальність репертуару. 

      Щиро вітаємо!

     25 травня 2019 року здобувачі освіти та педагогічні працівники Вищого професійного училища № 25 взяли участь у святкуванні Дня Києва та 50-річчя Дніпровського району в Парку культури і відпочинку «Перемога».

Сторінка 169 із 293

Search