Items filtered by date: вересня 2023

Здобувачі освіти КПК «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» взяли участь у загальноміській толоці в рамках щорічної міжнародної екологічної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

 

Цього року акція відбувалась я під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Published in Новини

14 вересня практичний психолог Мельник Л. О., провела для ІІ курсу заняття з елементами тренінгу на тему: «Як піклуватися про себе».

Метою якого є заспокоєння та підтримка здобувачів освіти в стані дистресу, формування навичок самодопомоги; заохочення використання позитивних стратегій психологічної адаптації в умовах надзвичайних ситуацій; відновлення внутрішніх ресурсів та збалансування психоемоційної сфери.

Published in Новини

В рамках програми «Міцна сім’я» служби у справах дітей та сім’ї КМДА з підготовки молоді до подружнього життя та формування навичок відповідального батьківства, спрямовані на формування психологічної, мотиваційної та соціальної готовності до створення молоддю сім'ї та руйнування тих негативних стереотипів та уявлень про сімейно-родинні взаємини.

13 вересня 2023 року тренер Скоромна Олександра - викладач соціально-педагогічних дисциплін, тренерка-керівниця напряму роботи з молоддю ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив» провела для здобувачів освіти І курсу

тренінг на тему: «Готовність до шлюбу. Аналіз очікувань від свого партнера (очима чоловіка та очима жінки)».

Published in Новини

Search