Items filtered by date: березня 2023

Четвер, 30 березня 2023 06:48

Як горіти і не згорати

Як втримати себе "на плаву" й допомогти педагогам працювати у складних обставинах. Щоб дізнатися, який загальний стан колективу й запобігти ускладненням практичним психологом Мельник Л.О.,30 березня було проведено тренінг на тему "Як згоріти і не згорати". Метою якого було визначити причини й ознаки професійного вигорання
Published in Новини

В рамках атестаційної експертизи 27 березня 2023 у Вищому професійному училищі № 25 м. Києва були проведені комплексні кваліфікаційні завдання з професійно-практичної  підготовки з професії «Лицювальник-плиточник», «Електрозварник ручного зварювання», «Касир (в банку)», «Перукар (перукар-модельєр)», «Манікюрник», «Маляр», «Штукатур»,  «Столяр будівельний»

Published in Новини
Понеділок, 27 березня 2023 07:07

Атестаційна експертиза

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки «Про проведення атестаційної експертизи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва у 2022-2023 навчальному році» від 12.10.2022 № 113 з 24 березня 2023 року у Вищому професійному  училищі № 25 м. Києва  планова атестаційна експертиза.

В закладі освіти розпочали роботу експертні комісії з професій: «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій, столяр будівельний», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання»,  «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку)», «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».

Published in Новини
Понеділок, 20 березня 2023 06:04

Важливі навички в періоди стресу

З метою подолання стресу та емоційної напруги 20 березня 2023 року психолог Либа Юлія з міжнародної організації Польська Гуманітарна Акція провела групове заняття для педагогічних працівників нашого навчального закладу за програмою "Важливі навички в періоди стресу".

Published in Новини
17 березня  2023 року практичним психологом Мельник Л. О. було проведено для ІІІ курсу тренінг на тему: " Ділові та емоційні конфлікти та способи їх вирішення". Метою тренінгу: поглибити знання підлітків про конфлікт, сприяти формуванню позитивного ставлення до людей, мотивувати бажання оволодіти навичками конструктивного спілкування й соціальної взаємодії.
Published in Новини

Вище професійне училище № 25  м. Києва з привітністю зустрічало гостей – учнів 9 класів закладів загальної середньої освіти  Дніпровського та Деснянського району.

Старші майстри нашого навчального  закладу презентували заклад освіти та організували екскурсію, ознайомивши учнівську молодь з умовами навчання, матеріально-технічною базою виробничих майстерень.

 Школярів чекала захоплива презентація робітничих професій і майстер -класів.

День відкритих дверей, який вже став традиційним, допоможе представникам  молодого покоління не тільки знайти роботу за професією, а й отримувати гідну заробітну плату та, що найголовніше, залишитися  працювати в Україні і не шукати кращої долі за кордоном

Published in Новини

Весна – найпрекрасніша пора року, з її приходом оживає природа, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, співають пташки. Прийшла весна, а разом з нею – жіноче свято, свято половини людства, найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінок!

Прекрасну половину колективу привітала директор Вікторія Деревлюкподякувавши жінкам за підтримку і працелюбність, за те, що вони є берегинями домашнього тепла.

 

Побажала усім міцного здоров'я, справжнього кохання, щастя і злагоди, миру та здійснення всіх бажань!

Published in Новини
Вівторок, 07 березня 2023 07:23

Як ефективно організувати свій час

07 березня практичним психологом Мельник Л. О., проведено тренінг для здобувачів освіти  на тему: " Як ефективно організувати свій час".
Мета: навчити здобувачів освіти правильно і раціонально використовувати свій час, виконувати якомога більше важливих справ, розподіляти завдання на важливі і другорядні.
Published in Новини

Отримати інформацію про особливості вступу та навчання до училища завітали учні випускних класів закладу загальної середньої освіти № 247 № 282, № 14, Деснянського району, Дніпровського району.

Такий захід провели з метою ознайомлення майбутніх вступників із життям навчального закладу, напрямами підготовки, а у майстернях вони ближче познайомились із професіями, котрі планують здобути.

На початку заходу художня самодіяльність нашого освітнього закладу продемонстрували свої таланти, подарувала гостям гарний настрій, яскраві номери!

Нагадуємо, що наступний День відкритих дверей відбудеться 14 березня 2023 року! Слідкуйте за оголошеннями!

Published in Новини

Search