Items filtered by date: лютого 2023

Понеділок, 20 лютого 2023 18:38

Вічна шана Героям Небесної Сотні!

Вже дев‘ятий рік поспіль ми вшановуємо пам’ять Героїв, які віддали своє життя за Україну й українців у час Революції Гідності, – Героїв Небесної Сотні. Людей різного віку та професій, різних регіонів, але однакових і справжніх цінностей.

Ще у листопаді 2013 року на Майдан вийшли люди, яким було не байдуже на майбутнє України. В січні 2014-го під час Революції Гідності сталися перші смерті мирних протестувальників, але саме 18-20 лютого події перейшли в стадію більш жорстокого протистояння: штурм Майдану, підпал будинку профспілок, напади тітушок…

Ранок 20 лютого був найтрагічнішим. Тоді, захищаючи ідеали демократії, права та свободи, європейське майбутнє України, загинули понад сто мітингувальників.

Жодне їхнє ім’я не загубилося в історії. Це перші Герої російсько-української війни. Вічна слава та пам‘ять!

Захищаючи Україну зараз, ми памʼятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила. Самостійна, вільна і сильна Україна, європейська і демократична, незалежна і цілісна.

І жодного сумніву немає, що ми захистимо все це, що ми реалізуємо мрію українських героїв.

Світла памʼять усім, хто віддав своє життя за Україну й українців! Вічна шана Героям Небесної Сотні!

Published in Новини

День Героїв Небесної сотні у 2023 році відбудеться під гаслом "Небесна сотня – перші герої російсько-української війни".

17 лютого 2023 року проведено виховний захід під гаслом «Їм завжди буде 20» класним керівником Сологуб Л.Ю.

Пригадали поіменно наймолодших юнаків небесної сотні та покладено квіти загиблим випускникам училища.

Published in Новини

Здобувачі освіти Вищого професійного училища № 25 м. Києва приєднались до флешмобу на підтримку свята.

Тоді, на початку лютого 2022-го, мало хто вірив у те, що дійсно розпочнеться велика війна, а День єднання ще раз нагадав, що саме у єдності – наша сила і міць.

Published in Новини

З метою протидії та запобіганню скоєння злочинів неповнолітніми Сектор ювенальної превенції Дніпровського району 14 лютого провів для здобувачів освіти нашого навчального закладу лекцію на тему: "Відповідальність неповнолітніх за правопорушення»

Published in Новини
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.
Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий.
День закоханих не оминув і Вище професійне училище № 25 м. Києва.
Учнівське самоврядування подарували святковий настрій для учасників освітнього процесу.
Published in Новини

У цей день заведено вітати тих, до кого відчуваєш найсвітліші почуття – любов та кохання.

Здобувачі освіти Вищого професійного училища № 25 м. Києва цього року масово зізнаються в коханні Збройним Силам України у вигляді красивих листівок.

Також у цей день учасники освітнього процесу передали понад 250 окопних свічок на фронт.

 

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!

#ЛЮБЛЮЗСУ

Published in Новини
Понеділок, 06 лютого 2023 11:10

Тренінг на тему "Тайм-менеджмент"

6 лютого 2023 року практичним психологом Мельник Л. О. було проведено в 305 гр. тренінг на тему "Тайм-менеджмент". Метою тренінгу було навчити дітей керувати своїм часом для попередження стресу та хронічної втоми, бути ефективним та успішним в навчанні та знаходити більше часу для захоплень та самовдосконалення.

Published in Новини

В рамках проєкту EU4SkiIIs на запрошення Фінського національного агентства з питань освіти (EDUFI) в період з  23 по 27 січня 2023 року викладач спеціальних дисциплін Гула Анжела Вікторівна з робочим візитом відвідала Фінляндську Республіку. Під час візиту наша викладач та колеги з інших закладів професійної (професійно-технічної) освіти України знайомились з системою професійної освіти Фінляндії, методиками та механізмом розроблення професійних кваліфікацій та ключових компетентностей, оцінюванням результатів навчання, управлінням якістю освіти тощо. Також викладач відвідала заклади системи професійної освіти Фінляндії, підприємства та установи де проходять професійну підготовку здобувачі освіти  та ознайомилася як надаються професійні кваліфікації в садівництві, будівельній галузі та сфері послуг

Published in Новини

Search