Items filtered by date: вересня 2022

30 вересня 2022 року на базі нашого закладу освіти була проведена  міська методична секція педагогічних працівників інформаційно-комунікативних мереж закладів 

професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва. 

         Педагогічні  працівники закладів професійно-технічної освіти ділились досвідом роботи щодо методів підвищення ефективності уроків теоретичного та виробничого навчання, 

створення умов для самореалізації та самовдосконалення учнів. 

Нашими педагогічними працівниками були підготовлені змістовні презентації та виступи: 

- «Інструменти для створення навчальних тестів та завдань» - Басанько О.В. – викладач професійно-теоретичної підготовки; 

- «Сучасні програмні засоби візуалізації даних, які використовуються на уроках виробничого навчання» - Пилипенко Ю.В. –  майстер виробничого навчання з професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Касир в банку; 

- «Впровадження психолого-педагогічних технологій у професійно-практичну підготовку кваліфікованого робітника» - Панталій Н.Ю. –  майстер виробничого навчання з професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Касир в банку.

Published in Новини

30 вересня 2022 року в стінах нашої рідного училища відбулося свято «Моєму вчителю присвячується…». З самого ранку учні привітали своїх наставників самими теплими словами вдячності. В рамках свята був проведений захід, який порадував викладачів та майстрів виробничого навчання.

 

Хочеться подякувати учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.

 

Вітаємо педагогічний колектив Вищого професійного училища № 25 м.

Києва та усіх вчителів з Днем учителя.

 

Бажаємо міцного здоров`я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, любові, злагоди, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

 

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Дякуємо!

Published in Новини

Що краще сприяє формуванню командного духу та вмінню працювати в колективі як не змагання? Спорт єднає та допомагає досягати чудових результатів у роботі. Так, хороший настрій та воля до перемоги панували в спортивному комплексі Вищого професійного училища № 25 м. Києва.

28 вересня 2022 року відбулось спортивний захід до Дня вчителя для педагогічних працівників училища.

Метою заходу було виховання любові до спорту, розвиток уваги, підвищення рівня організованості, зміцнення здоров’я, вміння працювати в команді.

Спортивний захід пройшов у дружній, веселій атмосфері. Дух здорового суперництва дозволив учасникам проявити свої фізичні здібності і отримати заряд позитивних емоцій і гарного настрою

Published in Новини

27 вересня 2022 року співробітниками бібліотеки ім. К. Симонова Матушко А. та Семенець О. разом з бібліотекарем училища Юрченко О. було проведено з групою 106 виховний захід на тему: "Від книги до мети".

Метою заходу було навчити здобувачів освіти ставитися до книжки, як до джерела знань, сприяти формуванню стійкого інтересу до читання, розкрити зі здобувачами освіти значення книжок у житті людини, розширити кругозір, виховувати любов і повагу до книжок

Published in Новини

26 вересня 2022 року у Вищому професійному училищі № 25 м. Києва бібліотекар Юрченко О.В. та викладачка англійської мови Руденко Ю.О., провели для здобувачів освіти групи 105 виховний захід, приурочений до Дня європейських мов - 2022.

Учні ознайомилися з історією цього свята, узяли участь у пізнавальній вікторині на знання європейських країн та їх офіційних мов, зробили спільний колаж мов, згадали цікаві факти про мови, відзначили важливість вивчення іноземної мови в сучасному світі та протягом усього життя людини.

 

Published in Новини

26 вересня 2022 року у Вищому професійному училищі № 25 м. Києва бібліотекар Юрченко О.В. та викладачка англійської мови Руденко Ю.О., провели для здобувачів освіти групи 105 виховний захід, приурочений до Дня європейських мов - 2022.

Учні ознайомилися з історією цього свята, узяли участь у пізнавальній вікторині на знання європейських країн та їх офіційних мов, зробили спільний колаж мов, згадали цікаві факти про мови, відзначили важливість вивчення іноземної мови в сучасному світі та протягом усього життя людини

Published in Новини

26 вересня 2022 року бібліотекар Юрченко О.В. та викладачка історії України Дядюшева С.В., спільно з представниками бібліотеки ім. К. Симонова Дніпровського району м. Києва Матушко А. та Семенець О. провели виховний захід пам’яті на тему: «Бабин Яр. Місце болю» присвячений вшануванню 81-їй річниці жертв від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29–30 вересня 1941 року).

Published in Новини

26 вересня 2022 року у Вищому професійному училищі № 25 м. Києва відбулася зустріч із лікарем акушером- гінекологом Павлом Омеляновичем Гузенком.

Трішки про лікаря, Павло Гузенко – лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, член Асоціації акушерів-гінекологів України, стаж роботи 36 років.

Тема семінару: "Дівоче здоров'я". Учасниками зустрічі стали здобувачі освіти віком від 15 до 18 років.

 

Метою семінару було сформувати уявлення про репродуктивне здоров'я, розуміння необхідності дотримання культури статевих стосунків на основі дружби, поваги, вірності. Навчити запобігти ризиком і негативному впливу на репродуктивне здоров'я соціальних та особистісних чинників.

 

Зі слів лікаря, нині підлітки дуже рано вступають у статеві відносини, тому для них є дуже важливими знання на дану тему.

На завершення лекції кожен мав можливість поставити запитання лікарю акушеру-гінекологу, на які він із задоволенням давав професійні та відверті відповіді. 
        Щиро дякуємо Вам, Павло Омелянович, за цінні знання, професійну інформацію та поради дані вами молоді. 

 

Published in Новини

З метою вивчення впливу схильності учнів до булінгу, 21 вересня 2022 року соціальним педагогом Івановою Нелєю Дмитрівною була проведена тематична виховна година з групою104 на тему: «Булінг,причини, наслідки, допомога».

Published in Новини

З початком навчального року, практичним психологом Мельник Л.О. розпочалася серія бесід на тему: " Адаптація першокурсників до навчання у воєнний час".

 

Спершу проводилася з учнями онлайн-опитування психологічної адаптивності здобувачів освіти щодо труднощів, з якими вони стикаються протягом адаптаційного періоду. По-друге обговорили як справлятися зі стресом в кризовій ситуації, адже дуже важливо в наш час зберігати ментальне здоров′я.

Published in Новини
Сторінка 1 із 2

Search