Items filtered by date: листопада 2022

*      21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений на честь Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013).

*    Бібліотекар Юрченко О. В., разом о з викладачем Дядюшевою С.В., провели майстер-клас по виготовленню прапорів ЄС та України.

Published in Новини

18.11.2022 року Київським державним будинком художньої та технічної творчості був проведений патріотичний форум "Вільні творити майбутнє" для членів учнівського самоврядування закладів (професійної) професійно-технічної освіти міста Києва.

Під час форуму робітнича молодь мала можливість проаналізувати хід подій від 1991 року до сьогодення і зрозуміти яким чином формувались почуття гідності та свободи українців.

До форуму приєднався актив учнівського самоврядування Вищого професійного училища 25 м. Києва

Все буде Україна! ОК! 

Published in Новини

15 листопада  2022 року на базі Вищого професійного училища №25 м. Києва в онлайн форматі відбулася міська методична секція старших майстрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.  

Метою міської методичної секції старших майстрів було ознайомлення з досвідом роботи педагогічного колективу Вищого професійного училища № 25 м. Києва,  щодо організації професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників в умовах сьогодення. 

 На секції з доповіддю та презентацією виступила старший майстер виробничого навчання Коляда Т.Я., яка поділилася досвідом роботи в закладі освіти, щодо розвитку  професійної майстерності майстра виробничого навчання будівельного профілю як важливої  складової підвищення якості проведення уроків виробничого навчання.   

Важливою складовою професійної майстерності майстра виробничого навчання є участь у роботі методичної комісії про досвід якої на секції поділилася майстер виробничого навчання закладу освіти Гатілова А.В. (тема –  «Форми, методи, прийоми, які використовуються на уроках виробничого навчання сфери послуг для підвищення якості проведення уроків виробничого навчання»). 

Психолого-педагогічний супровід здобувачів освіти на уроках виробничого навчання сфери послуг в закладі освіти презентували майстер виробничого навчання Панталій Н.Ю.  та практичний психолог Мельник Л.І.  

З метою обміну досвідом та вдосконалення технік та  методики проведення  онлайн уроків виробничого навчання заклад освіти поділився своїми напрацювання щодо проведення уроків виробничого навчання будівельного профілю та сфери послуг.  

На завершення міської методичної секції заступник директора з навчально-виробничої роботи Гуріна О.В. провела відео-огляд матеріально-технічної бази закладу освіти.

Published in Новини

Урок пройшов на високому професійному рівні, викладач володіє програмним матеріалом, сучасною методикою викладання географії творчо поєднує на уроках сучасні освітні технології з іншими формами і методами роботи.

Урок можна відзначити продуманим використанням комплексу методів навчання, різноманітною структурою, чітко поставленою метою, конкретними завданнями, раціональною організацією самостійної роботи учнів, цікавим краєзнавчим матеріалом, застосуванням різноманітних прийомів: демонстрація слайдів, роликів, робота з опорними схемами, таблицями. Викладач організовує навчальну самостійну роботу в групах.

Published in Новини
П'ятниця, 11 листопада 2022 09:58

СТОП БУЛІНГУ

 З метою попередження та недопущення серед здобувачів освіти антисоціальної поведінки, створення безпечного освітнього середовища, забезпечення соціально-правового захисту у Вищому професійному училишщі № 25 м. Києва проведено старшим лейтенантом поліції Радчук Ю.О., інформаційну- бесіду «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

Published in Новини

До Міжнародного дня толерантності практичним психологом Мельник Л. О. та бібліотекарем Юрченко О.В., проведено психологічну бесіду з елементами тренінгу на тему:" Толерантність - шлях до миру" з метою формування у здобувачів толерантності та культури миру, нетерпимості до проявів насильства, дискримінації

Published in Новини

До здобувачів освіти завітали представники бібліотеки імені К.Симонова Анна Матушко та Оксана Семенець, які провели інформаційно-мовну екскурсію, присвячену Дню писемности й мови, «Виливали зі слів і свічки, і посріблені кулі».

Фахівці розповіли про виникнення свята; поглибили знання здобувачів освіти про історію становлення письма, про українську абетку, історію українського правопису; виховували повагу до історичного минулого, до українського народу, його історії, любов до рідної мови; розвивали почуття національної гідності.

Підсумовуючи матеріал екскурсії, здобувачі освіти висновок: «Ми маємо зрозуміти: мова більше не вбиває, навпаки – рятує життя; це наш великий шанс позбутися психологічної травми й далі розбудовувати свою культуру в правильному руслі».

Дуже вдячні Анні Матушко й Оксані Семенець за цікаву й змістовну екскурсію. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Published in Новини

Сьогодні, у День української писемности та мови, написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 2022 було адаптовано до умов воєнного часу. Те, що електропостачання було припинено, не вплинуло на бажання здобувачів освіти, педагогічних працівників, адміністрації ВПУ № 25 м.Києва долучитися до написання радіодиктанту ЄДНОСТИ.

Завдяки радіохвилям приймача всеукраїнський захід відбувся!!!

Метою цієї зустрічі стало не тільки пропагування грамотності, а й об’єднання людей навколо України в усьому світі.

Published in Новини

9 листопада 2022 року викладачка біології Лєпєшкова З.М. та бібліотекарка Юрченко О.В. організували та провели екологічний захід для здобувачів освіти групи № 103 та № 104 на тему: «Екологічні проблеми Дніпровського району».

За сприяння працівників бібліотеки ім. К. Симонова Дніпровського району Анни Матушко та Оксани Семенець на захід був запрошений журналіст, екскурсовод – Павло Ковальов, який розповів про перші згадки в літописах про Дніпровський район, а також про його історію з минулих часів і до сьогодення. Розповідь була дуже захоплюючою та пізнавальною.

Викладачка біології, екології Зоя Лєпєшкова розповіла про екологічні проблеми Дніпровського району та можливі шляхи їх вирішення.

Біюліотекарка Олена Юрченко оформила виставку робіт, виготовлених здобувачами освіти із вторинної сировини.

Published in Новини
Сторінка 1 із 2

Search