Items filtered by date: квітня 2023

Четвер, 27 квітня 2023 06:44

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота є важливою складовою діяльності освітнього закладу у питаннях формування контингенту здобувачів освіти професійно (професійно-технічної) освіти.

Проблема професійного самовизначення гостро постає перед старшокласниками в процесі формування орієнтирів на майбутнє.

 

Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці. 

 

З метою надання фахової допомоги у власному професійному виборі випускникам шкіл, наш освітній заклад,  27 квітня 2023 року провів профорієнтаційну зустріч з майбутніми абітурієнтами.

Published in Новини
Середа, 26 квітня 2023 09:17

Запрошуємо на навчання!

Більше дізнатися про якісну освіту в нашому освітньому закладі, професії за якими можна здобути освіту та актуальну інформацію про правила прийому мали змогу школярі Дніпровського району під час Дня відкритих дверей, який відбувся у вівторок, 25 квітня 2023 року.

 

Нагадуємо, що наступний День відкритих дверей відбудеться 16 травня 2023 року! Слідкуйте за оголошеннями!

Published in Новини

26 квітня 2023 року актив учнівського самоврядування нашого освітнього закладу брали участь в пізнавально-інтерактивному хабі: " Чорнобиль: минуле, теперішнє, майбутнє" до Дня Чорнобильської трагедії.

 

Захід відбувся за участі начальника прес-відділу Чорнобильського заповідника Вікторії Мельничук-Володькіної та головного спеціаліста відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки КМДА Юрія Кабанця.

У програмі заходу: інформаційний екскурс в Чорнобильську зону, захист інформаційних плакатів, інтерактивна вікторина на електронній платформі Kahoot, демонстрація науково-дослідного проєкту «У світі екології».

Дякуємо за участь #kdbhtt !

Published in Новини

Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

 

24 квітня 2023 року, в рамках профорієнтаційної роботи педагогічні працівники нашого освітнього закладу зустрілися з учнями 9 класу закладу загальної середньої освіти № 201, 158 Дніпровського району.

Під час бесіди надали майбутнім вступникам інформацію про училище, його конкурентні переваги і досягнення. 

Після цього учнів випускних класів запросили відвідати освітній заклад у День відкритих дверей 25 квітня та 16 травня. Тож тепер чекаємо на зустріч!  

Published in Новини

24 квітня 2023 року був проведений виховний захід для здобувачів освіти ІІ курсу на тему: «Значення і сенси Чорнобиля», який провела фахівець Семенць Оксана бібліотеки ім. К. Симонова.

Сьогодні ми висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, ви, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Ми схиляємо голови  перед пам`яттю тих, хто загинув  у цій боротьбі.

Published in Новини

Бібліотекарка Юрченко Олена організувала книжкову виставку «Сучасна українська література».

Викладачка української мови і літератури Маштега Людмила провела для здобувачів освіти груп 103, 104, 303 виховний захід «Сучасні українські книги, які стали культовими», на якому ознайомила учасників зустрічі із культовими книгами Ліни Костенко, Оксани Забужко, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Василя Шкляра, Люко Дашвар, Любка Дереша, Марії Матіос та іших.

Здобувачі освіти ВПУ № 25 м.Києва долучилася до популярного буккросингового руху. У кабінеті № 14 облаштовано книжковий куточок, де можна взяти для прочитання художню книгу, яка вас зацікавила, натомість залишивши якусь зі своїх книг.

Книги покликані служити людям, а краса й мудрість, відтворена в друкованих рядках, неодмінно стане на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю та врятує наш неповторний світ.

Published in Новини
П'ятниця, 21 квітня 2023 10:07

Тиждень охорони праці

У рамках  проведення тижня з охорони праці в закладі освіти проведено різнопланові заходи для здобувачів освіти:

-         інженер з охорони праці Маштега І.С. та фахівець з питань цивільного захисту Селінним І.В. провели навчання з тем: «Як поводитись під час повітряної тривоги», «Пожежна безпека», «Правила дорожнього руху»;

-         викладач охорони праці Сологуб Л.Ю. провела тренінг  з надання першої допомоги з накладання пов´язок та шин (з підручних матеріалів) при підозрі на закритий перелом кінцівок;

-         соціальний педагог Іванова Н.Д. провела  виховний захід щодо важливості вміння швидко орієнтуватися та приймати рішення в надзвичайних ситуаціях;

-         медичний працівник Машина Л.П. відпрацювала з учнями базові навички з надання домедичної допомоги;

-         практичний психолог Мельник Л.О. провела психологічний тренінг «Чотири техніки саморегуляції, які допоможуть відновити емоційний стан під час повітряної тривоги»;

-         викладачі Іванова Н.Д та Сологуб Л.Ю. провели вікторину з питань охорони праці.

Published in Новини

Сьогодні, 21 квітня 2023 року Товариством Червоного Хреста Дніпровського району, інструкторами Сторожук Олександром та Курдіном Віталієм для здобувачів освіти та для педагогічних працівників був проведений майстер-клас із надання першої допомоги.

 

Домедична допомога — невідкладні дії та організаційні заходи, спрямовані на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані та мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я, що здійснюються на місці події.

З вступним словом до учасників тренінгу звернулись інструктори, які наголосили на важливості домедичної допомоги, особливо в даний час.

Під час навчання здобувачі освіти отримали можливість сфокусуватися на відпрацюванні здобутих навичок на спеціальних манекенах-тренажерах, що дозволило опанувати не просто теоретичні знання, а й практичні вміння.

Published in Новини
Четвер, 20 квітня 2023 11:11

День цивільного захисту

Щоб здобувачів освіти  діяли  зібрано та рішуче, не розгубилися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій,  18 квітня 2023 року у Вищому професійному училищі №25 м.Києва  відбувся  День цивільного захисту.

В закладі освіти пройшли практичні навчання особового складу щодо порядку евакуації з приміщення за сигналом «ПОЖЕЖНА ТРИВОГА» та формування  правильних і чітких дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Фахівець  з  питань цивільного захисту Селінний І.В. зі  здобувачами  освіти відпрацював порядок  дій при евакуації потерпілих та надання їм домедичної допомоги, правила користування вогнегасником та

центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м.Києва Пісковим А.П. було проведено теоретичне навчання особового послідовність дій при гасінні пожежі силами формування цивільного захисту закладу освіти.

Published in Новини
Четвер, 20 квітня 2023 11:08

Профорієнтаційна хвиля

 

20 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи викладачі загальноосвітніх дисциплін зустрілися з учнями 9 класу закладу загальної середньої освіти № 180 Дніпровського району. 

 

У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками.

 

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

 

 

Published in Новини
Сторінка 1 із 2

Search